1995 metais  įkurta Advokatės Liudvikos Meškauskaitės kontora (LMK) specializuojasi komercinėje ir civilinėje teisėje, taip pat yra sukaupusi itin daug patirties žiniasklaidos ir žmogaus teisių srityse. Kontora teikia paslaugas 5 kalbomis: Lietuvių, Anglų, Vokiečių, Rusų ir Italų kalbomis.

LMK įkūrėja advokatė Liudvika Meškauskaitė advokato praktika užsiima daugiau nei 35 metus. Per šį laikotarpį advokatė svariai prisidėjo kuriant šiuolaikinę Lietuvos teisinę sistemą, formuojant teisės praktiką žiniasklaidos teisės, žmogaus teisių ir kitose srityse. Advokatė yra išleidusi dvi knygas „Žiniasklaidos teisė“ ir „Teisė į privatumą“, už savo profesinę veiklą apdovanota Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Gedimino ordino medaliu, Lietuvos Respublikos Teisingumo Ministro padėkos raštu ir kitais svariausiais šalies apdovanojimais.

LMK laikosi principo, jog advokato praktika pirmiausiai yra profesionali teisinė pagalba. Kontoros klientai – fiziniai ir juridiniai asmenys, susiduriantys tiek su standartinėmis, tiek su išskirtinėmis ir teisinės praktikos formavimo reikalaujančiomis teisinėmis situacijomis. Tarp LMK klientų – ir valstybės institucijos, taip pat šalyje žinomi žmonės, valstybės pareigūnai bei didžiausios Lietuvoje veikiančių įmonių grupės.